Kategorie: Akce

Den sesterství 2017 - výprava oddílu Sněženek

Den sesterství 2017 - výprava oddílu SněženekI letos oslavíme společně mezinárodní den sesterství(Thinking day), který se po celém světě slaví již od roku 1926. Symbolem letošního svátku je cesta k růstu. Společné zážitky a dovednosti, které máme z našich akcí jsou jako semínka, která nám pomáhají růst...

Cesta k růstu - symbol letošního dne sesterství nás  vede dál i výš, proto jsme se rozhodly obrátit naše oči vzhůru ke hvězdám na oblohu. Budeme společně hledat další semínka, se kterými porostou naše znalosti , dovednosti i naše společné přátelství. Na co se můžeme těšit:

• společné dobrodružství a  výlet na nejvyšší místo  v Praze
  • podhalení tajemství neznámých dálek
  • přespání v klubovně
  • společná snídaně

KDY? od  soboty 25.02. 15:00 v klubovně  do  neděle 26.02. 12:00 v klubovně

CO S SEBOU?  věci na přespání - spacák, karimatka, pyžamo, hygiena, přezůvky, sladkou snídani(trochu víc, ale ne moc, ať mohou ochutnat ostatní :-) ); obllečení na ven dle počasí, čelovku nebo jinou baterku, malý batůžek na výlet, večeři vhodnou na cestu, pití, legitku na autobus nebo peníze na jízdenku do Prahy tam a zpět, 40,- Kč na účastnický poplatek, lucernu nebo nováčka, papír, tužku, kpz. Všichni ať jsou dobře vyspalí, půjdeme spát později !!!!!

BODOVACÍ ÚKOL: zjištěte a řekněte vedoucím do 22.02., kde se nachází nejvyšší místo v Praze. Kdo nenápadně splní tento tajný úkol, dostane 25 bodů do bodování!!!!!!