Kategorie: Akce

Tábor - stavba

Stavby se účastní skauti a skautky. Vyrážíme již ve čtvrtek, sraz je v 8.45 na nádraží v Kralupech nad Vltavou.

Balíček informací

Tento balíček jsme posílali mailem, zde ho zveřejňujeme, kdyby ho někdo ztratil:

Doplňky

• Stavěcí četa sice cestuje v krojích, ale na tábořišti se bude ihned převlékat. Doporučujeme zabalit pracovní oblečení na vrch kufru. Kufry cestují autem a budou na místě, až stavěcí četa dorazí z vlaku.
  • Stany se montují klíčem číslo 13 (aku-šroubováky zapůjčí místní, nebo přivezou dospělí, ale) jeden klíč, případně ráčna se mohou hodit.

Časté odpovědi

Obvykle dostáváme otázky vedoucí k následujícím odpovědím:

• Za krojové kalhoty se považují i kraťasy - ve stejné barvě jako dlouhé kalhoty.
  • V případě velmi parného počasí, přibalte dětem do batohu tričko. Vlakem pojedeme v košilích, o tom, jeslti na pochod přetričkujeme, rozhodneme po výstupu z vlaku.
  • Pláštěnku musí mít s sebou do vlaku i v případě velmi dobrého počasí - nikdy nevíme, co se přižene.