Kategorie: Akce

Výprava zakladatelů 2017

Výprava zakladatelů 2017Jednodenní výprava celého střediska. Každá družina půjde v neděli 15.10. na vlastní malý výlet a je velkou otázkou, jestli se potkají.

Neboť jdeme všichni ve stejný den, jen každá družina jinudy, věnujte prosím pozornost instrukcím pro různé skupiny. Zvláštní výzva je to pro rodiče, kteří mají děti ve více družinách. Návrat je společný pro všechny 16.45 Dolní náměstí před úřadem.

Světlušky & Skautky

Sraz: 15.10. v 9.00 u klubovny

S sebou:

• Batoh na obě ramena a do něj:
    • jídlo na celou dobu akce (1-3x svačina + 1x studený oběd)
    • pití na celou dobu akce (ideálně přes litr tekutin, doporučujeme teplý čaj)
    • tužku, zápisník, nůž, uzlovačku a nováčka světlušek nebo skautek/lucernu, krojový šátek na sebe, skautky a starší světlušky,které mají KPZ
    • pláštěnku
    • 10,- Kč
  • Na sebe
    • oblečení na ven dle počasí , ideálně více vrstev (funkční triko, bavlněné triko, fleecová mikina, nepromokavá bunda) a do batohu připadně rezervu navíc, může už být zima
    • dobré nepromokavé boty (pohorky nebo softshellové tenisky)