Kategorie: Kdo jsme

Jak se k nám přihlásit

Jak se k nám přihlásitJsme organizace člensky otevřená, k základnímu přihlášení stačí přijít na některou z našich schůzek. Tento článek se zabývá tím, jak si vybrat schůzku a jaké jsou k tomu potřeba dokumenty.

Přihlášení dítěte se dělí na 2 části.

Výběr schůzky

1. Prohlédněte si kalendář a vyberte si schůzky, kam chcete, aby Vaše dítě chodilo. (Aktuálně máme dvě skupiny dětí - dívky a chlapci, které chodí jednou za týden na schůzku.)
  2. Napište vedoucím oddílu na oddil.ibis[zavináč]skaut.cz, že díte přijde.
  3. Dítě pošlete či přiveďte na schůzku. (Je možné se přijít podívat na zkoušku.)

1. Přihlášku si můžete sami vytisknout, nebo vyžádat od vedoucího na schůzce.
  2. Přihlášku vyplňte:
    • první stranu vyplňte kompletně - bez ní nelze přijmout člena,
    • druhou stranu vyplňte, kde uznáte za vhodné - obsahuje užitečné infromace, které ovšem nejsou požadovány a tudíž necháme na Vás, zda nám je chcete sdělit,
    • třetí a čtvrtou stranu si přečtěte.
  3. Přihlášku vezměte s sebou na schůzku, nebo pošlete po dítěti.

Pokud máte dotazy, nebojte se je napsat oddil.ibis[zavináč]skaut.cz. Mail se rozešle všem vedoucím a obratem Vám odpovíme.