Kategorie: Novinky

Úklid Zlatkova

Úklid ZlatkovaV sobotu 8. dubna jsme se účastnili akce Ukliďme Česko. Již předem jsme si dohodnuli, že bychom si letos chtěli vzít na starosti Zlatkov.

Zlatkov jsme zvolili, protože je tam pěkné prostředí a již několikrát jsme tam s naším střediskem byli. Víme, že je zde několik ohnišť, kde "táborníci" zanechávají odpadky, které jim od rukou odpadnou. Rádi bychom místo měli přijatelně čisté, abychom tam dále mohli chodit  s našimi oddíly. Kromě úklidu jsme se rozhodli spálit roští, které zde v rámci "klučení" bylo vyřezáno před několika týdny. Klučení Zlatkova je prováděno, protože místní roští utlačuje vzácné rosliny, které mohou růst na tomto sopečném kopci.

Po krátkém uvítání u školy, společné fotografii, jsme vyrazili směr Zlatkov. Cestou jsme vyčistili i některá další místa kolem cesty, na hranici lesa a za valem - viz mapa. Na Zlatkově jsme potom vyčistili hlavní plácek a okolí 2 nejbližších ohnišť. Někteří uklízeli pod Zlatkovem a první hodinu úklidu se nahoru ani nedostali.

Všichni účastníci se statečně činili, tudíž jsme pod Zlatkovem umístili cca 15-20 pytlů naplněných odpadky. Děkujeme a doufáme, že se za rok zúčastníte zase.

Fotografie k prohlédnutí a stažení zde.

Komentáře


, - odpovědět
sunglasses purchase Replica Hermes Handbags ."With a recommended retail price of €139, other Oakley replica features of the model include a stress-resistant frame and a zero-pressure, three-point fit for comfort.This is not Breitling rolex watches a sentence I ever thought I'd be uttering but then I started training with Oakley Radar Pace. Just a few years ago, we weren't rolex replica uk charging our groupsets either,