Záchranná mise Vánoce 2016 - vánoční výprava střediska Ibis

Záchranná mise Vánoce 2016 - vánoční výprava střediska Ibis"Věříme, že náš dopis doputoval na správné místo. Předvánoční čas adventní je dnes často věnován shánění hmotných statků namísto společného těšení se na vánoce. Kouzlo vánoc slábne a jakoby se vytrácelo. Málokdo si najde čas na to, aby si našel na obloze svou Vánoční hvězdu. Hrozí, že lidé zapomenou a ......"

Poslední předvánoční sobotu se vlčata a světlušky z Ibisu sešli na tradiční vánoční výlet. Tajemným dopisem byly vyzvání, aby pomohly obnovit vánoční kouzlo. Přes chladné počasí se tři družiny vydaly statečně ulovit vánoční odlesky, pomoci vrátit vánoční hvězdu na oblohu, udělat dobrý skutek a najít vánoční poselství. Přes oběd jsme se ohřáli v klubovně a vyrobili vánoční ozdoby. Na závěr jsme se vydali  na Zlatkov zapálit oheň, přes který jsme poslali naše vánoční přání všem, kdo mají rádi vánoce. Vánoční zajiskření ohně potvrdilo úspěšnost naší mise. I letos přijde Ježíšek.

Výpravu jsme ukončili posezením čaje a cukroví společně s rodiči. Krásné vánoce všem!!!!!