Strana:  1 2 3   další » ... 4

100 let Československa aneb Procházka se starým Procházkou - 15. září na louce u kostela Vzhledem k tomu, že skauti pamatují rok 1918 a díky skautské poště v něm sehráli i důležitou úlohu, byly jsme městem pozváni k aktivní účasti na akci ke 100 letům Československa. Akce se koná sobotu 15.9. od 13 hodin na louce u kostela, rozsah zapojení našich dětí řešíme s organizátory a následně upřesníme. Děti by měli mít na sobě skautský kroj oživený dobovými doplňky z období první republiky, viz fotografie z první republiky. Děti prosím hlaste emailem na IBIS - vedeni.ibis@skaut.cz do neděle 9.9.

Mimořádná schůzka družiny skautek 6. září 17:30 v klubovně

Skautky se sejdou již před letošním společným záhájením mimořádně ve čtvrtek 6. září na hoďku v klubovně, abychom se domluvily na plánu programu na letošní skautský rok.

Zahájení činnosti v novém školním roce a noví členové

Zahájení činnosti v novém školním roce a noví členovéZahajovací schůzka pro všechny bude ve středu 19.9. od 17,00 do 19,00. Sraz u hřbitova. Vybavení jako na schůzky: nůž, uzlovačka, tužka, papír, zápisník a stezky. Na sebe oblečení na ven a skautský šátek. Pravidelné schůzky začínají od 24.9. Dny schůzek budou stejné jako vloni, tj. dívky v úterý a kluci ve středu. Časy upřesníme. Nové členy bohužel k omezené kapacitě nebereme s výjimkou sourozenců současných členů.

Skautský den 21.4.2018

Skautský den 21.4.2018... aneb jak jsme byli v Ďáblickém háji, soutěžili a pekli hady.

Ukliďme svět, ukliďme Vodolku.

Ukliďme svět, ukliďme Vodolku.Už potřetí jsme se vydali uklidit Vodolku. Účast byla skvělá, skautská tlupa tvořila polovinu všech účastníků. Po nafasování pytlů od paní Pirné před školou jsme vyrazili na Zlatkov. Malý háj jsme na rozdíl od loňska uklízet nemuseli, takže jsme s pořádným úklidem začali až za silnicí...

Piškvorkiáda 2018

Dne 03.01.2018 jsme se sešli na velkém turnaji v piškvorkách. A zde jsou zveřejněny výsledky. Někteří se dělí o svou příčku ještě s ostatními.

Mimořádná sobotní schůzka družiny skautek Amazonek 20.1. 2018

Mimořádná sobotní schůzka družiny skautek  Amazonek 20.1. 2018Sobotu 20.1. mezi 9 a 11 strávily skautky Amazonky ve Velkém háji u rybníka, kde čelily výzvě nováčkovské zkoušky v rozdělání ohně bez použití papíru.

Změna termínu tábora!!!

Změna termínu tábora!!!Letní tábor bude v termínu 5.-14.7.2018 pro starší (skauti+skautky) a 7.-14.7. pro mladší (světlušky a vlčata). Omlouváme se za změnu termínu, byla vynucena tím, že si louku půjčujeme a původně domluvený termín nevyšel.

Zahájení nového skautského roku střediska IBIS

Zahájení nového skautského roku  střediska IBISVe středu 13. září od 17.00 do 19.00 se konalo zahájení dalšího roku činnosti našeho střediska. Vodolští skauti vstoupili do čtvrtého roku své činnosti pravou nohou.

Přijímáme nové členy - dívky i chlapce

Do našich skautských oddílů přijímáme nováčky. Mladší dívky (světlušky) 1.-5. třída budou mít schůzky v úterý od 17,00. Starší dívky 6.-9. třída (skautky) upřesníme později podle rozvrhu vedoucí. Chlapci (vlčata a skauti) se budou scházet ve středu od 16,30. První společná schůzka pro všechny bude 13. září, další schůzky pak 19. a 20.9. a pak pořád dál :-) Klubovnu máme na Horním náměstí 250, vchod je zpoza domu. Pokud se chcete přihlásit nebo se jen přijít podívat, prosím napište nám na oddil.ibis (@) skaut.cz

Závěrečná ohňová schůzka na Zlatkově - vlčata i světlušky

Závěrečná ohňová schůzka na Zlatkově - vlčata i světluškyVe středu 28.6. se sejdeme v 17,30 na Zlatkově u ohně, vyhlásíme celoroční bodování, rozdáme ceny, zazpíváme si s kytarou a opečeme si buřty. Rodiče, sourozenci, prarodiče i další příbuzní jsou srdečně zváni!!!

Co si odnesla vlčata

Na poslední schůzce jsme zkoušeli zjistit, co si děti pamatují a jaké zážitky si odnášejí ze školního roku 2016/2017.

Hromadná objednávka krojových košil

Hromadná objednávka krojových košilBudeme hromadně objednávat skautské kroje, vypňte do 14.5. dotazník a kroj vám zajistíme.

Úklid Zlatkova

Úklid ZlatkovaV sobotu 8. dubna jsme se účastnili akce Ukliďme Česko. Již předem jsme si dohodnuli, že bychom si letos chtěli vzít na starosti Zlatkov.

Den sesterství

Den sesterstvíK příležitosti Dne sesterství, 22.února 2017, jsme se světluškami strávily společný víkend (25.a26.2.) a podnikly velké a zajímavé věci.

Strana:  1 2 3   další » ... 4