Strana:  1 2 3   další » ... 4

Zahájení činnosti v novém školním roce a noví členové

Zahájení činnosti v novém školním roce a noví členovéZahajovací schůzka pro všechny bude ve středu 19.9. od 17,00 do 19,00. Sraz u hřbitova. Pravidelné schůzky začínají od 24.9. Dny schůzek budou stejné jako vloni, tj. dívky v úterý a kluci ve středu. Časy upřesníme. Nové členy bohužel k omezené kapacitě nebereme s výjimkou sourozenců současných členů.

Skautský den 21.4.2018

Skautský den 21.4.2018... aneb jak jsme byli v Ďáblickém háji, soutěžili a pekli hady.

Ukliďme svět, ukliďme Vodolku.

Ukliďme svět, ukliďme Vodolku.Už potřetí jsme se vydali uklidit Vodolku. Účast byla skvělá, skautská tlupa tvořila polovinu všech účastníků. Po nafasování pytlů od paní Pirné před školou jsme vyrazili na Zlatkov. Malý háj jsme na rozdíl od loňska uklízet nemuseli, takže jsme s pořádným úklidem začali až za silnicí...

Piškvorkiáda 2018

Dne 03.01.2018 jsme se sešli na velkém turnaji v piškvorkách. A zde jsou zveřejněny výsledky. Někteří se dělí o svou příčku ještě s ostatními.

Mimořádná sobotní schůzka družiny skautek Amazonek 20.1. 2017

Mimořádná sobotní schůzka družiny skautek  Amazonek 20.1. 2017Sobotu 20.1. mezi 9 a 11 strávily skautky Amazonky ve Velkém háji u rybníka, kde čelily výzvě nováčkovské zkoušky v rozdělání ohně bez použití papíru.

Změna termínu tábora!!!

Změna termínu tábora!!!Letní tábor bude v termínu 5.-14.7.2018 pro starší (skauti+skautky) a 7.-14.7. pro mladší (světlušky a vlčata). Omlouváme se za změnu termínu, byla vynucena tím, že si louku půjčujeme a původně domluvený termín nevyšel.

Zahájení nového skautského roku střediska IBIS

Zahájení nového skautského roku  střediska IBISVe středu 13. září od 17.00 do 19.00 se konalo zahájení dalšího roku činnosti našeho střediska. Vodolští skauti vstoupili do čtvrtého roku své činnosti pravou nohou.

Přijímáme nové členy - dívky i chlapce

Do našich skautských oddílů přijímáme nováčky. Mladší dívky (světlušky) 1.-5. třída budou mít schůzky v úterý od 17,00. Starší dívky 6.-9. třída (skautky) upřesníme později podle rozvrhu vedoucí. Chlapci (vlčata a skauti) se budou scházet ve středu od 16,30. První společná schůzka pro všechny bude 13. září, další schůzky pak 19. a 20.9. a pak pořád dál :-) Klubovnu máme na Horním náměstí 250, vchod je zpoza domu. Pokud se chcete přihlásit nebo se jen přijít podívat, prosím napište nám na oddil.ibis (@) skaut.cz

Závěrečná ohňová schůzka na Zlatkově - vlčata i světlušky

Závěrečná ohňová schůzka na Zlatkově - vlčata i světluškyVe středu 28.6. se sejdeme v 17,30 na Zlatkově u ohně, vyhlásíme celoroční bodování, rozdáme ceny, zazpíváme si s kytarou a opečeme si buřty. Rodiče, sourozenci, prarodiče i další příbuzní jsou srdečně zváni!!!

Co si odnesla vlčata

Na poslední schůzce jsme zkoušeli zjistit, co si děti pamatují a jaké zážitky si odnášejí ze školního roku 2016/2017.

Hromadná objednávka krojových košil

Hromadná objednávka krojových košilBudeme hromadně objednávat skautské kroje, vypňte do 14.5. dotazník a kroj vám zajistíme.

Úklid Zlatkova

Úklid ZlatkovaV sobotu 8. dubna jsme se účastnili akce Ukliďme Česko. Již předem jsme si dohodnuli, že bychom si letos chtěli vzít na starosti Zlatkov.

Den sesterství

Den sesterstvíK příležitosti Dne sesterství, 22.února 2017, jsme se světluškami strávily společný víkend (25.a26.2.) a podnikly velké a zajímavé věci.

Tábor 2017 se blíží

Tábor 2017 se blížíTěšíme se na tábor ke Šluknovu v termínu 30.7.-6.8.2017. Začínáme doplňovat informace.

Záchranná mise Vánoce 2016 - vánoční výprava střediska Ibis

Záchranná mise Vánoce 2016 - vánoční výprava střediska Ibis"Věříme, že náš dopis doputoval na správné místo. Předvánoční čas adventní je dnes často věnován shánění hmotných statků namísto společného těšení se na vánoce. Kouzlo vánoc slábne a jakoby se vytrácelo. Málokdo si najde čas na to, aby si našel na obloze svou Vánoční hvězdu. Hrozí, že lidé zapomenou a ......"

Strana:  1 2 3   další » ... 4