Pro rodiče

Krátké info:

• Oddíl je určen pro děti z 1.-9. třídy
  • Termíny schůzek naleznete v kalendáři
  • Místo schůzek naleznete v kontaktu
  • Děti jsou rozděleny na skupiny:
    • Světlušky - děvčata 1.-5. třída
    • Vlčata - chlapci 1.-5. třída
    • Skauti a skautky 6.-9. třída
  • Cena 1000 Kč na školní rok

Skautské třídní schůzky pro rodiče

Skautské třídní schůzky pro rodičeSchůzka pro rodiče všech našich členů s vedením oddílu ve středu 11.10.v 18,45 v klubovně. Krátká prezentace minulého tábora, termínová listina akcí na první pololetí, další plány na školní rok, finance, doporučené vybavení na schůzky a výpravy, předběžný termín tábora 2018, odpovědi na dotazy zvídavých rodičů. Čaj zajistíme, přinesou nějací rodiče i něco k zakousnutí?

Přijímáme nové členy - dívky i chlapce

Do našich skautských oddílů přijímáme nováčky. Mladší dívky (světlušky) 1.-5. třída budou mít schůzky v úterý od 17,00. Starší dívky 6.-9. třída (skautky) upřesníme později podle rozvrhu vedoucí. Chlapci (vlčata a skauti) se budou scházet ve středu od 16,30. První společná schůzka pro všechny bude 13. září, další schůzky pak 19. a 20.9. a pak pořád dál :-) Klubovnu máme na Horním náměstí 250, vchod je zpoza domu. Pokud se chcete přihlásit nebo se jen přijít podívat, prosím napište nám na oddil.ibis (@) skaut.cz

Co si odnesla vlčata

Na poslední schůzce jsme zkoušeli zjistit, co si děti pamatují a jaké zážitky si odnášejí ze školního roku 2016/2017.

Hromadná objednávka krojových košil

Hromadná objednávka krojových košilBudeme hromadně objednávat skautské kroje, vypňte do 14.5. dotazník a kroj vám zajistíme.

Tábor 2017 se blíží

Tábor 2017 se blížíTěšíme se na tábor ke Šluknovu v termínu 30.7.-6.8.2017. Začínáme doplňovat informace.

Online kontakt

Online kontaktChcete mít informace vždy z první ruky? Sledujte nás na facebooku. Nebo si přidejte oddílový kalendář do mobilního telefonu.